Göcek’in dokusu gözetilerek, özenle tasarlanmış Nidapark Göcek, buradaki ilk markalı lüks konut projesi.  32 özgün villanın her biri, engin maviye tutkun ruhların aklından çıkmayacak, onları karaya çıktıklarında dahi evinde hissettirecek seçkin bir hayat barındırıyor.

 32 özel villa

 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşan iki katlı

22.146 m2’lik arazi üzerinde

Her Mevsim Kalabileceğiniz
Özel Bir Yuva...

Göcek’in ilk markalı lüks konut projesi olan Nidapark Göcek, müstakil villa konsepti ve her villaya özel havuzuyla, içerisinde yalnızca size özel bir Ege masalı saklıyor.

Pergolası ve şöminesi bulunan iç avlusuyla, ayrıcalığı dört mevsim doyasıya yaşayacaksınız.

Odaları, salonu ve kış bahçesi olarak da kullanabileceğiniz özel alanları bulunan ve dört mevsim kaliteli bir yaşam sürdürmeniz için her detay düşünüldü.

İncelikle tasarlanan mimarisiyle Nidapark Göcek, günlük hayatınızı doğayla iç içe geçirmenizi sağlıyor, yaşam deneyimini gerçeğin de üstüne çıkarmanız adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Nidapark Göcek’te size özel olarak sunulan ayrıcalıklara ilave olarak benzersiz konumu sayesinde evinize beş dakika mesafedeki marinalarda sizi bekleyen teknenizle, Ege’nin ferah sularında bitmesini istemeyeceğiniz yoluculuklara çıkabilirsiniz. Aynı zamanda Göcek şehir merkezine, sosyal alanlara, havalimanına ve çevre ilçelere ulaşım kolaylığı ile hem çok yakın hem çok uzak.

Nidapark Göcek Satış Ofisi

444 4 846

Göcek Mah. İlyas Musluğu Cad. 40 – A Fethiye / Muğla

İletişim formu

Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.